TOATE

PETRECERI

CONCERTE

ELECTRONICE

HIPHOP

ROCK

CULTURA

ALTELE




ASTAZI 

WEEKEND 

Alt Square

ora 22:00

24
FEB

Drum&bass sessions

# drum&bass

# bass music

Publick

ora 22:00

24
FEB

Gottsman all night

# techno

# house

Alt Square

ora 22:00

23
FEB

Clubbing night

# electronice

# diverse

Aftăr Hours

ora 21:00

23
FEB

Macanache

# rap

# hiphop

Lux Divina

ora 22:00

23
FEB

Reconnect

# techno

# house

Alt Square

ora 22:00

17
FEB

DNB Nights

# drum&bass

# jungle

Aftăr Hours

ora 22:00

17
FEB

Reggae party

# reggae

# diverse

Alt Square

ora 22:00

16
FEB

Friday with Robicu

# techno

# house

Aftăr Hours

ora 22:00

16
FEB

Unum party

# techno

# house

Nagu

ora 22:00

10
FEB

Deep tech party

# techno

# house

Alt Square

ora 22:00

10
FEB

DnB sessions

# drum&bass

# jungle

Aftăr Stube

ora 22:00

10
FEB

First day out

# lounge

# pub

Aftăr Ski

ora 22:00

10
FEB

Jazz & Blues festival

# jazz

# blues

Halla1

ora 22:00

10
FEB

Love techno

# techno

# house

Aftăr Hours

ora 22:00

09
FEB

Aftăr party

# hiphop

# house

Cabana

ora 22:00

09
FEB

Dragoste și pași

# techno

# house

Publick

ora 22:00

09
FEB

Friday Vibes

# techno

# house

Nagu

ora 22:00

09
FEB

Techno beats night

# techno

# house

Alt Square

ora 22:00

03
FEB

Drum&bass sessions

# drum&bass

# jungle

Publick

ora 22:00

03
FEB

The music mood

# techno

# house

Ora 0

ora 20:00

02
FEB

Lansare Serotonin

# punk

# rock

Inside Bar

ora 22:00

02
FEB

Mountain Rhythms

# techno

# minimal

Aftăr Hours

ora 22:00

02
FEB

Retro party

# funk

# house

Alt Square

ora 22:00

27
IAN

Farsight debut

# drum&bass

# electronice

Aftăr Hours

ora 22:00

27
IAN

Unum party

# techno

# minimal

The Square

ora 22:00

26
IAN

Live Show

# punk

# rock

Alt Square

ora 22:00

20
IAN

Drum&Bass party

# drum&bass

# electronice

Halla 1

ora 22:00

20
IAN

Momentum 005

# techno

# minimal

Aftăr Hours

ora 22:00

19
IAN

DnB party

# drum&bass

# bass music

Inside Bar

ora 22:00

19
IAN

Inside Showcase

# techno

# minimal

Union Pub

ora 22:00

19
IAN

Tech house party

# techhouse

# minimal

Alt Square

ora 22:00

13
IAN

Afro/DnB

# drum&bass

# afro

The Square

ora 22:00

13
IAN

Fine Sounds Jam

# electronice

# diverse

Publick

ora 22:00

13
IAN

Social Gathering

# techno

# minimal

Alt Square

ora 22:00

06
IAN

DnB sessions

# drum&bass

# jungle

Publick

ora 22:00

06
IAN

The music moods

# techno

# minimal

Aftăr Hours

ora 22:00

05
IAN

Dodo Residency 3

# electronice

# diverse

Privat

ora 23:00

31
DEC

New Year, New Feels

# techno

# minimal

Inside Bar

ora 22:00

22
DEC

Inside Showcase

# techno

# minimal

Alt Square

ora 23:00

22
DEC

Nostalgia Classics

# trance

# electronic

Publick

ora 22:30

22
DEC

Society takeover

# techhouse

# afrohouse

Manna Manna

ora 12:00

22
DEC

Târg de viniluri

# rock

# electronice

Aftăr Hours

ora 22:00

22
DEC

Vlad Dobrescu ep 5

# hiphop

# diverse

Aftăr Hours

ora 22:00

21
DEC

Xmass Bass

# drum&bass

# jungle

Ora 0

ora 22:00

25
NOV

Concert Ultimul etaj

# rock

# diverse

Inside Bar

ora 22:00

25
NOV

Cyberdelic: codex

# psytrance

# goa

Alt Square

ora 22:00

25
NOV

DnB party

# drum&bass

# neurofunk

Publick

ora 22:00

25
NOV

The music mood

# techno

# diverse

Aftăr Hours

ora 22:00

24
NOV

Funky beats

# hiphop

# funk

Halla1

ora 22:00

17
NOV

Ardev Party

# techno

# minimal

Motor Pub

ora 21:00

17
NOV

Jianu - De pus in rama

# rap

# lirica

Aftăr Hours

ora 22:00

17
NOV

Secret Garden Party

# drum&bass

# neurofunk

EVArt Tattoo Studio

ora 22:00

11
NOV

Brasov Tattoo Marathon

# tattoo

# muzica

Publick

ora 21:00

11
NOV

Colorful music

# techno

# minimal

Alt Square

ora 22:00

11
NOV

DnB party

# drum&bass

# neurofunk

Rockstadt

ora 20:00

11
NOV

Robin and the Backstabbers

# rock

# acoustic

The Square

ora 22:00

11
NOV

Square party

# electronice

# diverse

Aftăr Hours

ora 22:00

10
NOV

Symbiosis

# techno

# minimal

Alt Square

ora 22:00

10
NOV

Trance sessions #10

# trance

# electronice

AltSquare

ora 22:00

04
NOV

DnB party

# drum&bass

# dubstep

Lunga 114

ora 22:00

04
NOV

GlonT's Birthday

# techno

# minimal

Alt Square

ora 22:00

03
NOV

Electropical

# electro-cumbia

# downtempo

The Square

ora 22:00

03
NOV

Uniforma la patrat

# punk

# diverse

Propaganda Bar

ora 17:30

29
OCT

Brasov Challenger #2

# electronice

# diverse

Rockstadt

ora 18:00

28
OCT

COMA + OM LA LUNă

# rock

# alternative

AltSquare

ora 22:00

28
OCT

DnB party

# dnb

# neurofunk

Aftăr Hours

ora 22:00

28
OCT

Reggae Halloween

# reggae

# diverse

Halla 1

ora 22:00

28
OCT

Session 02

# techno

# minimal

Aftăr Hours

ora 23:59

27
OCT

Aftăr cu Nasa

# rap

# lirica

Aftăr Hours

ora 22:00

27
OCT

Concert Tomi Marfă

# rap

# lirica

Union Pub

ora 21:00

27
OCT

Halloween Party

# techno

# diverse

Alt Square

ora 23:00

14
OCT

DnB party

# drum&bass

# neurofunk

Halla 1

ora 22:00

14
OCT

Techno party

# techno

# minimal

Tâmplărie

ora 20:00

13
OCT

Concert rock

# trash

# groove metal

Aftăr Hours

ora 22:00

13
OCT

Liquid rollers

# drum&bass

# bass music

Publick

ora 22:00

13
OCT

Techno party

# techno

# minimal

CATTIA

ora 16:00

06
OCT

Bilenala albastra

# pictura

# concept

Motor Pub

ora 20:00

06
OCT

Concert rap

# rap

# hiphop

Aftăr Hours

ora 22:00

06
OCT

Funky Drop

# electronice

# diverse

Foișorul Astra

ora 20:00

06
OCT

Trap party

# trap

# rap

Alt Square

ora 22:00

30
SEP

DnB Party

# drum&bass

# neurofunk

Halla1

ora 22:00

30
SEP

Momentum 004

# techno

# minimal

Motor Pub

ora 21:00

29
SEP

Back to the old school

# trap

# hiphop

Ora 0

ora 18:30

29
SEP

Sweet beats

# electronice

# diverse

Aftăr Hours

ora 22:00

29
SEP

Unum night out

# techno

# minimal

Alt Square

ora 22:00

23
SEP

DnB party

# drum&bass

# neurofunk

Târgul de vechituri

ora 15:00

23
SEP

Ice River Fest

# techno

# minimal

Publick

ora 22:00

23
SEP

Midnight Chronicles

# techno

# minimal

Aftăr Hours

ora 22:00

23
SEP

SPP Live

# rock

# alternative

The Square

ora 22:00

22
SEP

Back to the Square

# electronice

# diverse

Aftăr Hours

ora 22:00

22
SEP

Opening Party

# funk

# diverse

Halla1

ora 22:00

02
SEP

Momentum 001

# techno

# minimal

Halla1

ora 22:00

22
IUL

Electro Fusion

# techno

# minimal

Aftăr Hours

ora 22:00

21
IUL

MID TOWN GROOVES

# techno

# minimal

Street Delivery

ora 13:00

25
IUN

HIP-HOPERATIUNEA 6

# hiphop

# cypher

Ora0

ora 19:00

23
IUN

Burning Man vibes

# electronice

# diverse

Aftăr Hours

ora 22:00

23
IUN

Crazy college party

# funk

# electronice

Halla1

ora 22:00

23
IUN

Night of friends

# techno

# minimal

Publick

ora 22:00

10
IUN

Publick Vibes

# techno

# minimal

Halla1

ora 22:00

10
IUN

Schimbu' 2

# techno

# minimal

Aftăr Hours

ora 22:00

09
IUN

Aftăr party

# techno

# minimal

Halla1

ora 22:00

03
IUN

Back to Summer

# techno

# minimal

Alt Square

ora 23:00

03
IUN

DnB party

# drum&bass

# neurofunk

Brasov

ora 12:00

02
IUN

II

# tekno

# hardcore

Nagu

ora 22:00

02
IUN

Afro&tech house party

# afrohouse

# techhouse

Aftăr Hours

ora 22:00

02
IUN

Aftăr Party

# triphop

# breakbeat

Publick

ora 21:00

02
IUN

Back in Publick

# techno

# minimal

Mano Haus

ora 22:00

02
IUN

Substylin

# drum&bass

# neurofunk

Garden Club

ora 22:00

02
IUN

Trap party

# trap

# mumble rap

2

ora 12:00

02
IUN

2

#

Alt Square

ora 22:00

27
MAI

Alt Square party

# dnb

# dubstep

Coresi Shopping Resort

ora 13:00

27
MAI

BMB Dance Battle ed VII

# hiphop

# breakdance

The Square

ora 22:00

27
MAI

DnB party

# dnb

# neurofunk

Pensiunea Râșnov

ora 22:00

27
MAI

Meet me by the lake 7

# techno

# minimal

Aftăr Hours

ora 22:00

26
MAI

Aftăr Party

# dub

# hiphop

Publick

ora 22:00

26
MAI

Back in Publick

# techno

# minimal

Manna Manna

ora 12:00

26
MAI

Summer Pop-Up Store

# streetwear

# magazin

Scoala de dans NSOS

ora 13:30

20
MAI

Inside Battle Ed.8

# breakdance

# hiphop

The Square

ora 22:00

20
MAI

Jungle is massive

# jungle

# dnb

Inside Bar

ora 22:00

20
MAI

Local gathering

# techno

# minimal

Alt Square

ora 23:00

20
MAI

Subscapes #002

# house

# trance

Aftăr Hours

ora 22:00

19
MAI

AftărParty

# hiphop

# jazz

The Square

ora 22:00

19
MAI

D'Ansamblu

# electronice

# diverse

Publick

ora 21:00

19
MAI

Friday night

# techno

# minimal

Halla1

ora 22:00

19
MAI

KatchFly 2nd Edition

# techno

# minimal

Ora 0

ora 19:00

19
MAI

Pulse

# micro house

# minimal

Halla1

ora 22:00

13
MAI

A piece of Love Parade

# techno

# minimal

Bistro de lArte

ora 12:00

13
MAI

Acheeles Heal

# arta

# pictura

Tâmplarie

ora 22:00

13
MAI

Clubbing party

# house

# diverse

Rockstadt

ora 20:00

13
MAI

Concert Kempes

# rock

# alternative

The Square

ora 22:00

13
MAI

DnB party

# dnb

# bass music

Aftăr Hours

ora 22:00

13
MAI

Everybody dance now

# electronice

# diverse

Publick

ora 21:00

13
MAI

Pena B2B Irina

# techno

# minimal

Alt Square

ora 23:00

13
MAI

Trance Sessions #8

# trance

# electronice

Aftăr Hours

ora 22:00

12
MAI

Aftăr Party

# rap

# diverse

CMUTBV

ora 19:00

11
MAI

SMKO fostă TMK

# pictură

# artă

Inside Bar

ora 22:00

06
MAI

Be.In

# techno

# minimal

Publick

ora 21:00

06
MAI

Cahul @ Brasov

# techno

# minimal

Aftăr Hours

ora 22:00

06
MAI

Hituri, Nu Bullshituri

# electronice

# rock

The Square

ora 22:00

06
MAI

Lexe party

# electronice

# diverse

Aftăr Hours

ora 22:00

05
MAI

AftărParty

# hiphop

# urban

Avram Iancu 76

ora 22:00

05
MAI

Concert rock

# rock

# alternative

Ora0

ora 19:00

05
MAI

Do The Reggae party

# reggae

# experimental

Tipografia

ora 18:00

05
MAI

Lena Chilari + open mic

# lirică

# lectură

Aftăr Hours

ora 18:00

05
MAI

Open Styles Battle

# breakdance

# streetdance

The Square

ora 22:00

05
MAI

Square DnB party

# dnb

# bass music

Reduta

ora 22:00

29
APR

Ecstatic Dance

# dans

# experiment

Publick

ora 22:00

29
APR

Jay Bliss @ Publick

# techno

# minimal

Halla1

ora 22:00

29
APR

Music Main Effects

# techno

# minimal

Alt Square

ora 23:00

29
APR

Underground Dance

# bass music

# electronice

Aftăr Hours

ora 22:00

28
APR

AftărParty

# funk

# hiphop

The Square

ora 22:00

28
APR

Square Party

# funk

# dnb

Rockstadt

ora 20:00

27
APR

Lansare LP "Aproape"

# rock

# alternative

Aftăr Hours

ora 22:00

22
APR

Music is my Aeroplane

# reggae

# punk

Publick

ora 22:00

22
APR

Over The Mountains

# techno

# minimal

Halla1

ora 22:00

22
APR

Performing Live

# techno

# minimal

Aftăr Hours

ora 22:00

21
APR

Aftăr Party

# techno

# minimal

Motor Pub

ora 22:00

21
APR

Concert Faust

# trap

# hiphop

Ora0

ora 19:00

21
APR

Pulse

# techno

# minimal

The Square

ora 22:00

21
APR

Riddimental Sessions

# jungle

# dub

Rockstadt

ora 20:00

20
APR

The Mono Jacks

# rock

# alternative

Halla1

ora 22:00

15
APR

ALT Easter

# techno

# minimal

Aftăr Hours

ora 22:00

15
APR

Downtown Boogie

# electronice

# diverse

Alt Square

ora 23:00

15
APR

Eastern Breaks

# drum&bass

# bass music

Union Pub

ora 22:00

15
APR

The revive

# techno

# minimal

Aftăr Hours

ora 22:00

14
APR

Dodo Residency 3

# funk

# electronice

Aftăr Hours

ora 20:00

12
APR

Oigăn live

# rock

# electro

Halla1

ora 22:00

08
APR

Blue Effect

# techno

# minimal

Inside Bar

ora 22:00

07
APR

Anodic Gathering

# techno

# minimal

The Square

ora 22:00

07
APR

Riddimental Sessions

# dnb

# dub

Aftăr Hours

ora 22:00

07
APR

Târg de viniluri

# târg

# vinil

Aftar Hours

ora 22:00

07
APR

Unum party

# techno

# minimal

After Hours

ora 20:00

05
APR

Mid Week Jazz

# jazz

# experimental

Aftăr Hours

ora 22:00

01
APR

Blazing Vibez

# reggae

# bass music

Halla1

ora 22:00

01
APR

Joking Seriously

# techno

# minimal

Inside Bar

ora 22:00

01
APR

Not A Joke

# techno

# minimal

Alt Square

ora 22:00

01
APR

Techno Night

# techno

# trance

Publick

ora 22:00

31
MAR

12 Years of Publick

# techno

# minimal

Motor Pub

ora 22:00

31
MAR

Concert Phunk B

# rap

# trap

Aftăr Hours

ora 22:00

31
MAR

Disco Frisco

# house

# breaks

Follies Club

ora 22:00

31
MAR

MINIMAL FACTORY

# techno

# minimal

Nagu

ora 22:00

31
MAR

March to the Beat

# house

# minimal

The Square

ora 21:00

31
MAR

Riddimental Spring

# dub

# dnb

Halla1

ora 06:00

25
MAR

After party

# techno

# minimal

The Square

ora 22:00

25
MAR

DnB/dub party

# drum&bass

# dub

Ora0

ora 20:00

25
MAR

Love me till the end of time

# expozitie

# arta digitala

Inside Bar

ora 21:00

25
MAR

Orpheus Stage Party

# high tech

# dark psy

Pavilioane CFR

ora 15:00

25
MAR

RespiraȚie Holotropică

# autocunoaștere

# ezoterism

Alt Square

ora 22:00

25
MAR

Subscapes

# trance

# house

Cinema Astra

ora 22:00

24
MAR

Brassói Magyar Filmnapok

# filmművészet

# multikulturalizmus

Aftăr Hours

ora 22:00

24
MAR

Bring Back the Funk

# hiphop

# funk

Kruhnen

ora 22:00

24
MAR

MusikNacht warmup

# techno

# minimal

Ora0

ora 19:00

24
MAR

Mysery vs Perception

# alternative

# metal

Aftăr Hours

ora 20:00

24
MAR

OFC CONCURS DE BATTLE

# hiphop

# battles

Kruhnen

ora 23:59

24
MAR

Spring Re-start

# techno

# minimal

Lucian Blaga 8A

ora 22:00

18
MAR

A little techno vs Elder

# techno

# minimal

Crown

ora 22:00

18
MAR

Haze Sphere party

# techno

# house

Rockstadt

ora 20:00

18
MAR

Lansare OCS

# rock

# metal

Publick

ora 21:00

18
MAR

The music mood

# techhouse

# deephouse

Alt Square

ora 22:00

18
MAR

Trance Session #6

# trance

# electronice

Union Pub

ora 22:00

18
MAR

Union party

# techno

# minimal

Halla 1

ora 22:00

18
MAR

VANDAAL after party

# rock

# grunge

Rockstadt

ora 16:00

17
MAR

Caravana REF 2023

# rock

# metal

Inside Bar

ora 22:00

17
MAR

In/side showcase

# techno

# minimal

Aftăr Hours

ora 22:00

17
MAR

The Rabbit King

# reggae

# dub

Centrul Vechi

ora 18:45

16
MAR

Ecosistem

# dans

# experiment

Aftăr Hours

ora 22:00

11
MAR

Music is my Aeroplane

# rock

# alternative

The Square

ora 22:00

11
MAR

Square DnB nights

# drum&bass

# bass music

Pensiunea "Nori Albi"

ora 06:00

10
MAR

Congresul IX al CPR

# congres

# conferinȚă

Barrique Garden

ora 19:00

10
MAR

Jazz the Night Away

# jazz

# experimental

Halla1

ora 22:00

10
MAR

KatchFly 1st Edition

# techno

# house

Aftăr Hours

ora 22:00

10
MAR

Trippin Party

# techno

# minimal

Alt Square

ora 22:00

04
MAR

DnB party

# drum&bass

# neurofunk

Halla 1

ora 22:00

04
MAR

Rave & Love of March

# techno

# minimal

KUPA après-ski

ora 22:00

03
MAR

Alex Bîcă @ Massif

# techno

# house

Aftăr Hours

ora 22:00

03
MAR

Drum&bass party

# drum&bass

# neurofunk

ManoHaus

ora 22:00

03
MAR

Ritual Beats

# drum&bass

# neurofunk

The Square

ora 22:00

03
MAR

Square Inspiral

# techno

# electronice

Rockstadt

ora 19:30

25
FEB

A ritual from sol's reality

# rock

# metal

Aftăr Hours

ora 22:00

25
FEB

AftărParty

# house

# diverse

Alt Square

ora 22:00

25
FEB

DnB party

# drum&bass

# bass music

Halla1

ora 22:00

25
FEB

Gathering Ground

# techno

# minimal

Inside Bar

ora 23:00

25
FEB

Inside party

# techno

# minimal

Union Pub

ora 22:00

25
FEB

Union Vibes

# techno

# minimal

Alt Square

ora 22:00

24
FEB

AltFriday Grooves

# dark disco

# diverse

Aftăr Hours

ora 21:30

24
FEB

Concert EL NINO

# rap

# trap

Barrique Garden

ora 19:00

24
FEB

Jazz the night away

# jazz

# funk

Coliba lui Zalmoxe

ora 13:00

24
FEB

Tabără Oglinzilor

# ezoterism

# spiritualitate

Aftăr Hours

ora 22:00

18
FEB

Aftar cu Vlad Dobrescu

# rap

# hiphop

Halla 1

ora 22:00

18
FEB

Disconnected

# techno

# minimal

Alt Square

ora 22:00

18
FEB

DnB party

# dnb

# electronice

Ora 0

ora 19:00

18
FEB

Neon Party

# techno

# electronice

Publick

ora 21:00

18
FEB

Over the mountains

# techno

# electronice

Inside Bar

ora 22:00

18
FEB

Resonance party

# techno

# minimal

Alt Square

ora 22:00

17
FEB

Friday Alt Grooves

# dark disco

# dnb

Tamplarie

ora 20:00

17
FEB

Party Night

# electronice

# diverse

The Square

ora 22:00

17
FEB

Square Inspiral

# techno

# electronice

Vila Rem

ora 22:00

17
FEB

Winter Side

# techno

# minimal

Aftăr Hours

ora 20:00

15
FEB

Jazz nights

# nu-jazz

# funk

Halla 1

ora 06:00

11
FEB

After party

# techno

# minimal

Aftăr Hours

ora 22:00

11
FEB

NSCDJ Afterparty

# disco

# edm

Inside Bar

ora 22:00

11
FEB

Party @ Busteni

# techno

# minimal

Alt Square

ora 22:00

11
FEB

The Other Side Takeover

# dnb

# neurofunk

Kruhnen

ora 22:00

10
FEB

Baciu vs Baux

# techno

# minimal

Ora0

ora 19:00

10
FEB

Level up

# techno

# edm

Kruhnen

ora 23:00

10
FEB

Musiknacht w. Traumer

# techno

# house

MotorPub

ora 22:00

10
FEB

O Data Pe Luna

# rap

# battles

Aftăr Hours

ora 20:00

10
FEB

O seara de 10

# techno

# electronice

Kruhnen

ora 22:00

10
FEB

Oreste vs Luca

# techno

# minimal

Alt Square

ora 22:00

10
FEB

Winter Trance Classics

# trance

# electronice

Q Haus

ora 13:00

09
FEB

inVizibil #2

# by Hlgbtq United

# TransCore

Ora 0

ora 19:00

04
FEB

Clubbing night cu DS

# electronice

# diverse

Aftăr Hours

ora 22:00

04
FEB

D'ale noastre

# funk

# hiphop

Alt Square

ora 22:00

04
FEB

DnB party

# dnb

# neurofunk

Rockstadt

ora 21:00

04
FEB

Rock party

# rock

# alternative

Aftăr Hours

ora 22:00

03
FEB

Aftar party with Luca

# techno

# minimal

Halla 1

ora 22:00

03
FEB

I hope you dance party

# techno

# minimal

Alt Square

ora 22:00

28
IAN

DnB party

# drum&bass

# neurofunk

Aftăr Hours

ora 20:00

28
IAN

Dodo Residency ep 2

# house

# electronice

Ora0

ora 19:30

27
IAN

City Nights

# techhouse

# minimal

Alt Square

ora 22:00

21
IAN

DnB party

# drum&bass

# neurofunk

Kruhnen

ora 22:00

20
IAN

Argatu + Martin + George A

# etno

# electronice

Aftăr Hours

ora 20:00

20
IAN

Ruffinaments la BV

# breakbeat

# bass music

Chef Jon

ora 22:00

20
IAN

Trap party

# trap

# mumble rap

Ora0

ora 19:00

19
IAN

Own Record Showcase

# joi, 19 ian

# 19:00

Aftăr Hours

ora 20:00

19
IAN

Techno party

# techno

# minimal

Aftăr Hours

ora 22:00

14
IAN

Aftăr party

# rock

# diverse

Alt Square

ora 22:00

14
IAN

DnB party

# drum&bass

# neurofunk

Barrique Brasov

ora 19:00

13
IAN

Jazz the night away

# jazz

# wine

Ora0

ora 19:00

13
IAN

Reggae Madness

# reggae

# diverse

Aftăr Hours

ora 22:00

12
IAN

Ora de română

# electro

# diverse

Pietonala Răcădău

ora 10:00

20
AUG

Brașov Jam Session 11

# breakdance

# cypher

Privat

ora 22:00

25
IUN

Copacabana

# sâm, 25 iun

# 22:00

ATC

ora 22:00

25
IUN

Dance Party

# techno

# minimal

Halla 1

ora 22:00

25
IUN

Sublim

# by Ardev Rave

Alt Square

ora 22:00

24
IUN

Bad Habits

# drum&bass

# dubstep

Centrul Civic

ora 11:00

21
IUN

GoSkateDay

# by Mihai Stroe

# Andrei Zamfirescu

Alt Square

ora 22:00

18
IUN

DNB Party

# drum&bass

# neurofunk

Partia Cazacu,

ora 22:00

17
IUN

Holiday Mood Delirium

# techno

# minimal

ATC Club

ora 22:00

11
IUN

ATC Session #4

# techno

# minimal

Halla 1

ora 14:00

11
IUN

Concurs de graffiti

# by Ardev Rave

# Halla 1

Alt Square

ora 22:00

11
IUN

DnB party

# drum&bass

# neurofunk

Halla 1

ora 19:00

11
IUN

Industrial Underground

# techno

# minimal

Inside Bar

ora 22:00

11
IUN

Oscilatii

# techno

# minimal

Pietrele lui Solomon

ora 12:00

11
IUN

Picnic comunitar

# by Hlgbtq United

# MozaiQ

fixelli

ora 12:00

11
IUN

Târg de viniluri în Brașov

# viniluri

# dj sets

Muzeul de știinȚe

ora 18:00

10
IUN

InteligenȚa artificială vs umană

# stiinȚă

# cercetare

ATC Club

ora 22:00

10
IUN

Summer Vibes

# techno

# minimal

Flavashop

ora 22:00

06
IUN

Placi Hydroponic

# iun 2022

Alt Square

ora 22:00

04
IUN

Dub & DnB party

# dub

# jungle

MUSIK CAFE

ora 19:00

04
IUN

Pitty Freestyle session

# rap

# freestyle

T55 Factory

ora 22:00

03
IUN

Faktor

# techno

# minimal

Alt Square

ora 22:00

28
MAI

DNB Party

# drum&bass

# neurofunk

Pensiunea Rasnov

ora 22:00

27
MAI

Meet me by the lake.6

# techno

# minimal

Alt Square

ora 22:00

27
MAI

Trance Session Chapter #1

# trance

# psy

Ora0

ora 13:00

21
MAI

Substrat - Atelier de Pictură

# by Getty Tatomir

Zuze

ora 09:00

21
MAI

SurpriZuze

# by Zuze

# Nicolau Alice

Union-Pub

ora 22:00

21
MAI

Union Vibes

# techno

# minimal

Tipografia

ora 19:00

20
MAI

Dactăr Nicu's Skyzoid Poets 52

# lectură

# concept liric

Inside Bar

ora 22:00

20
MAI

MOUNTAINSIDE 22

# techno

# minimal

Crown Club

ora 22:00

20
MAI

SpaceTrip vol.V

# techno

# minimal

Lucian Blaga 8A

ora 21:00

20
MAI

Sunset Edition

# techno

# minimal

ManoHaus

ora 22:00

20
MAI

Táltostántz 4

# drum&bass

# neurofunk

Brex Bar&Pizza

ora 05:00

15
MAI

Pizzacudetoate S2E01

# electronice

# diverse

ATC

ora 22:00

14
MAI

ATC Session #3

# techno

# minimal

Kruhnen

ora 22:00

14
MAI

DJ Shiver vs NoExit

# drum&bass

# electronice

Inside Bar

ora 22:00

14
MAI

DMB In The Mountains V.18

# techno

# minimal

Privat

ora 22:00

14
MAI

Double Dance V1

# techno

# minimal

Visssual

ora 22:00

14
MAI

Trippin Cafe Party

# techno

# minimal

Muzeul de Artă Braşov

ora 17:00

13
MAI

Noaptea grădinilor misterioase

# artă

# expoziţie

Crown Club

ora 22:00

13
MAI

Space Trip Vol.4

# techno

# minimal

ATC

ora 22:00

13
MAI

The Boyz

# techno

# minimal

ATC

ora 22:00

07
MAI

ATC Session

# techno

# minimal

Alt Square

ora 22:00

07
MAI

Drum&Bass party

# drum&bass

# neurofunk

Rockstadt

ora 20:00

07
MAI

Rockstadt Saturday Fest

# heavy metal

# death metal

Times Brașov

ora 21:00

07
MAI

Switch the Box 2.0

# techhouse

# house

Kruhnen

ora 21:00

06
MAI

Netsky @ Kruhnen

# drum&bass

# liquid dnb

Rockstadt

ora 20:00

06
MAI

Rockstadt Friday Fest

# heavy metal

# death metal

Centrul Yoga Kamala

ora 18:00

06
MAI

Shambala tărâmul divin

# by Simona Trandafir

mai 2022

ora 22:00

06
MAI

Tiny family

# urban art

# stickers

Halla 1

ora 19:00

04
MAI

Meditation in Movement

# by Aleksandra Pastusiak

mai 2022

ora 22:00

03
MAI

Cursuri de dans

# tel. 0730942028

ATC

ora 22:00

30
APR

ATC Session

# techno

# minimal

ManoHaus

ora 21:30

30
APR

Godora PSYSession 4

# goa

# psytrance

Kruhnen

ora 18:30

30
APR

MAYHEM vs MORTIIS

# black metal

# heavy metal

Alt Square

ora 22:00

30
APR

NoExit vs GoeMan

# drum&bass

# neurofunk

privat

ora 12:00

30
APR

Sync Creation

# psyhokinezie

# telekinezie

Alt Square

ora 22:00

29
APR

Back To Trance & Dance

# trance

# dance

MotorPub

ora 22:00

29
APR

Concert Bibanul

# vin, 29 apr

# 22:00

Brex Bar&Pizza

ora 22:00

29
APR

Funky Friday

# funky

# diverse

Crown Club

ora 22:00

29
APR

Space Trip Vol III

# techno

# minimal

Szimpla Sepsiszentgyörgy

ora 22:00

28
APR

SUCH MUCH DJS

# by SzimPlatz

Lucian Blaga 8A

ora 22:00

24
APR

Easter Edition

# techno

# minimal

Inside Bar Buşteni

ora 22:00

23
APR

DMB Easter Edition

# techno

# minimal

Alt Square

ora 22:00

23
APR

Easter Bunny's

# drum&bass

# neurofunk

13 nov ● 21:00

ora 22:30

21
APR

Necktrow Twitch session

# 13 nov

# 21:00

Zărneşti

ora 22:00

16
APR

Apus la munte #6

# techno

# minimal

La Marius - Timişu de Jos

ora 22:00

16
APR

Elder - Meteor Shower

# techno

# minimal

Alt Square

ora 22:00

16
APR

Goeman + DNU

# drum&bass

# trap

fixelli

ora 19:00

16
APR

Târg de viniluri în Brașov

# viniluri

# expozitie

Kruhnen

ora 22:00

15
APR

Musiknacht: Enter the Void

# techno

# minimal

The Square

ora 22:00

15
APR

Spring Sessions

# rock

# reggae

Union-Pub

ora 20:00

26
MAR

Union Vibes

# techno

# minimal

Secret Garden

ora 18:00

13
AUG

Welcome to Paradise

# drum&bass

# neurofunk

27 mar

ora 22:30

27
MAR

Atelier de pictură abstractă

# Ora0

Ora 0

ora 18:00

27
MAR

Atelier de pictură abstractă

#atelier #arta #pictura

Simone

ora 15:00

28
OCT

Oros la DPS

#techno

#electronice

Obo

ora 23:00

27
OCT

Blackmesh party

#techno

#house

Reduta

ora 14:00

26
OCT

PERFORMDANCE

#dans

#arta

Obo

ora 22:00

26
OCT

FLUTURATIC

#house

#nu disco

Kruhnen

ora 20:00

26
OCT

DIRTY SHIRT & CO

#rock

#alternative

Simone

ora 23:00

26
OCT

TZUC

#funk

#electronice

Velvet

ora 23:00

26
OCT

Hallo.Ween

#techno

#minimal

Simone

ora 14:00

25
OCT

Blackmesh PopIn

#arta

#fashion

Kruhnen

ora 22:00

20
OCT

Musiknacht #9

#techno

#elektronice

Obo

ora 22:00

19
OCT

DNB Takeover

#dnb #neurofunk

Centrul Reduta

ora 22:00

19
OCT

Dracula Film Festival

#cinema

#arta

OldSchool&NewSchool

ora 14:00

13
OCT

Inside Battle 4

#bboying

#hiphop

Colaj

ora 20:00

06
DEC

PRE XMAS BASH

# diverse

# electronice

Made Club

ora 21:00

04
DEC

UNDERGROUND PARTY

# drum&bass

# dubstep

Ceai Et Caetera

ora 19:00

03
DEC

POTLUCK VEGAN

# workshop nutritie

# proiectie de film

Jar Pub

ora 23:00

28
NOV

FRANTIC + FORMA

# diverse

# electronice

Tipografia

ora 18:05

27
NOV

SKYZOID POETS

# poezie

# lectura

Made Club

ora 22:00

27
NOV

UNDERGROUND PARTY

# drum&bass

# dubstep

Tipografia

ora 05:00

luna
NOV

ARTA IN TIPOGRAFIA

# arta moderna

# concurs

4Rooms

ora 23:00

27
NOV

WORST LA 4ROOMS

# techhouse

# progressive

Centrul Reduta

ora 20:00

25
NOV

PREMIERA LOE

# poem vizual

# arta moderna

Arena DnB

ora 22:00

21
NOV

PROTON KID LA ARENE

# drum&bass

# neurofunk

Faust Cafe

ora 23:00

20
NOV

DUBMUNK LA SIBIU

# drum&bass

# neurofunk

Q Pub & More

ora 20:00

14
NOV

BASS TO YOUR FACE

# drum&bass

# dubstep

Made Club

ora 20:00

14
NOV

INAUGURARE MADE CLUB

# drum&bass

# electronice

Jar Pub

ora 23

07
NOV

SUIT UP 3.0

# diverse

# electronice

Ora 0

ora 16:00

25
OCT

ZERO CADRE

# cafenea

# cinema

Tipografia

ora 18:05

25
OCT

SKYZOID POETS

# poezie

# lectura

Q Pub & More

ora 20:00

24
OCT

BASS APOCALYPSE

# drum&bass

# dubstep

HOF Cafe

ora 20:00

24
OCT

SOUNDSPHERE SHOWCASE

# ambient

# trip-hop

Q Pub & More

ora 20:00

23
OCT

MELTING CU COMA

# diverse

# electronice

Jar Pub

ora 23:00

23
OCT

HEION + WORST

# diverse

# electronice

RockStadt

ora 20:00

22
OCT

LEPROUS LA ROCKSTADT

# rock

# metal

Brasov

ora 12:00

18
OCT

BRASOV HEROES

# competitie

# caritate

Formula Pub

ora 22:00

17
OCT

CONCERT PREFIX-TM

# rock

# metal

Simone Pub

ora 22:00

17
OCT

CAMIL LA SIMONE

# diverse

# electronice

Q Pub & More

ora 20:00

16
OCT

MELTING POT CU ANDREI

# diverse

# electronice

Trippin Cafe

ora 21:00

16
OCT

DRAGONU AKA 47

# rap

Simone Pub

ora 22:00

16
OCT

HIDDEN AGENDA

# DJ HomeBoy

# electronice

RockStadt

ora 19:00

15
OCT

REDESCHIDEREA ROCKSTADT

# rock

# metal

SWAP Bucuresti

ora 21:00

10
OCT

LA ADAPOST 4

# hiphop

# electronice

Q Pub & More

ora 20:00

10
OCT

BASS APOCALYPSE 2

# drum&bass

# dubstep

Jar Pub

ora 22:00

10
OCT

HOMBOY SI FORMA LA JAR

# diverse

# electronice

Trippin Cafe

ora 21:00

09
OCT

MACANACHE LA TRIPPIN

# rap

Q Pub & More

ora 20:00

09
OCT

VLAD COPILU LA Q PUB

# diverse

# electronice

Ceai Et Caetera

ora 18:00

07
OCT

6 ANI DE CEAI ET CAETERA

# diverse

Jar Pub

ora 22:00

02
OCT

SUMMER REMINISCENCE

# diverse

# electronice

Simone Pub

ora 22:00

02
OCT

CHARLIE THE RABBIT KING

# diverse

# electronice

Laborazon Maker Space

ora 20:00

01
OCT

SECOND COMING OF LABORAZON

# diverse

# electronice

Q Pub & More

ora 22:00

26
SEP

UNDERKRON HIGHSPOT

# drum&bass

# dubstep

Hala Albastra

ora 18:00

26
SEP

JORDANS ROCK PARTY

# rock

# metal

Jar Pub

ora 22:00

25
SEP

JAR LAUNCH PARTY

# diverse

# electronice

Simone Pub

ora 22:00

25
SEP

AMUR LIVE & DJ SET

# diverse

# electronice

Strand Codlea

ora 22:00

12
SEP

DANCING MOUNTAINS

# techhouse

# progressive

Q Pub & More

ora 20:00

11
SEP

45 NIGHT cu LP SI WIZZ

# rap

Simone Pub

ora 20:00

05
SEP

LATE NIGHT DINNER

# electronice

# diverse

Q Pub & More

ora 22:00

05
SEP

MELTING POT CU RADU

# electronice

# diverse

Q Pub & More

ora 22:00

04
SEP

TURNTABLES NIGHT

# rap

Simone Pub

ora 21:00

04
SEP

LEJER MENAJER

# rap

Inside Bar Busteni

ora 22:00

04
SEP

MOUNTAINSIDE 6

# techhouse

# progressive

Dupa Ziduri

ora 15

4-6
SEP

FESTIVAL AMURAL

# audiovizual

# muzica

Club Ragz

ora 22:00

07
AUG

HIPHOP PARTY

# hiphop

48 Hour Film Project Brasov

ora 20:00

luna
IULIE

INSCRIERI 48HFP

# concurs cinematografic

# scurt metraje

Intorsura Buzaului

ora 10:00

18
IUL

CEVA DE VARA

# electronice

Obsideon

ora 22:00

18
IUL

ZACUSCA III

# trap

# bass music

Rockstadt

ora 20:00

18
IUL

CONCERT GOD

# rock

Obsideon

ora 22:00

10
IUL

INSOMNIACS PARTY

# trap

Coresi Shopping Resort

ora 11:00

04
IUL

CORESI EXTREM ARENA

# skate

# bboys

Obsideon

ora 22:00

04
IUL

EXTREM ARENA PARTY

# trap

# dubstep

Poiana Mica

ora 20:00

03
IUL

SONS OF GAIA

# techno

# psytrance

Nisha

ora 23:00

03
IUL

RENDEZ VOUS

# techno

# house

Foisor Parcul Central

ora 21:00

03
IUL

ROCK.N.PARC

# rock

Simone

ora 22:30

03
IUL

SUPA DE PUI

# electronice

# hiphop

Obsideon

ora 23:00

27
IUN

PARTY ANIMALS

# trap

# drum&bass

# dubstep

Simone

ora 19:00

26
IUN

SOUL FOOD

# funk

#soul

Centrul Reduta

ora 23:30

26
IUN

CREEPY ANIMATIONS

# animatii

Centrul Reduta

ora 21:30

25
IUN

ANIM EST BRASOV

# festival

# animatii

4rooms

ora 22:30

24
IUN

BLACKOUT PARTY

# techno

# house

Trippin Cafe

ora 01:00

21
IUN

SUBCARPATI AFTERPARTY

# hiphop

# electronice

4rooms

ora 23:00

20
IUN

MIXED UP GENERATION

# techhouse

# progressive

Centrul de Echitatie Poiana

ora 19:00

20
IUN

SUBCARPATI / AFO / FANTOME

# electronice

# hiphop

Livada Postei

ora 11:00

20
IUN

GO SKATEBOARDING

# skateboading

Rockstadt

ora 17:00

20
IUN

ROCKSTADT PARTY

# rock

Obsideon

ora 23:00

19
IUN

DUCATUL TRAP

# trap

# dub

The Square

ora 22:00

19
IUN

SQUARE WITH JIJI

# rock

# DnB

The Square

ora 22:00

18
IUN

REGGAE NIGHT

# reggae

Biblioteca Judeteana

ora 13:00

13
IUN

MAREA IESALA #2

# longboarding

Obsideon

ora 22:00

13
IUN

UNDERSIDEON

# drum&bass

# dubstep

Coresi Shopping Resort

ora 15:00

12
IUN

BREAKDOWN ALKOLIKA

# breakdance

# battles

Brasov

ora

12
IUN

VIBRATE FESTIVAL

# muzica de camera

# arta alternativa

Kalinderu Busteni

ora 23:00

12
IUN

MOUNTAIN INSIDE 4

# techhouse

# progressive

Laborazon Maker Space

ora 19:00

12
IUN

BVCC FESTIVAL DE CULTURA

# arta libera

Bazar Pub

ora 21:00

10
IUN

AGORA + VOLSTEAD

# rock

# punk

Strandul Codlea

ora 20:00

06
IUN

GROOVE BY THE LAKE

# techhouse

# progressive

Jordans Pub

ora 20:00

06
IUN

ROCK & BEER

# rock

4rooms

ora 23:00

05
IUN

AKY / XANAX / CAHUL

# techhouse

# progressive

The Square

ora 22:00

04
IUN

ONE LOVE PARTY

# reggae

# jungle

Republicii 42

ora 15:00

01
IUN

MONDAY DELIGHT

# funk

# uk garage

Ceainaria Open Heart

ora 10:00

30
MAI

CONFERINTA CABALA

# filozofie

# ezoterism

Obsideon

ora 22:00

30
MAI

DNB / DUBSTEP PARTY

# drum&bass

# dubstep

Pub Tipografia

ora 20:00

30
MAI

CLASSICAL VS JAZZ

# jazz

TeaSpot

ora 16:00

30
MAI

CHARITEA CU VYGO

# techhouse

# progressive

Colaj Cafe

ora 22:00

29
MAI

UNDER THE STARS

# techhouse

# minimal

Simone

ora 22:30

29
MAI

THE WORST GUYS

# funk

# uk garage

Libraria Okian

ora 18:00

29
MAI

CARTE ROBERT ELEKES

# lansare de carte

Rockstadt

ora 20:00

28
MAI

CAP DE CRANIU
NEGATIVE CORE

# rock

Goha Studio

ora 23:00

28
MAI

FRAT cu Bibanu si Lexi

# hiphop

Bazar Pub

ora 21:00

27
MAI

MACANACHE

# hiphop

Simone

ora 21:30

23
MAI

3 CIRCLES LIVE

# funk

# nu-jazz

Bazar Pub

ora 22:00

23
MAI

NATTY NED SELEKTA

# reggae

Louis Club

ora 23:00

22
MAI

ANDREI CIRICA BACK

# techhouse

# progressive

The Square

ora 22:00

21
MAI

MASH UP THE DANCEHALL

# reggae

# jungle

Secret

ora 22:30

20
MAI

BOOHA COLLEGE PARTY

# electronice

Complex Memo

ora 14:00

19
MAI

CONCERT BUG MAFIA

# rap

Bazar Pub

ora 21:00

17
MAI

WIRE - TRIBUT AC/DC

# rock

Obsideon

ora 22:00

16
MAI

BASS KICKER

# trap # bass music

Poarta Ecaterinei

ora 21:00

16
MAI

MUZEUL DE 12 ORE

# cultura

Duotech School

ora 18:00

16
MAI

TERRADANS

# exploatare interioara

Colaj Cafe

ora 22:30

15
MAI

SO DAMN CLASSY

# funk

Trippin Cafe

ora 22:00

15
MAI

TRIP IN DA HOOD 4

# cypher

4rooms

ora 23:00

15
MAI

PETYL / CAHUL

# techhouse

Rockstadt

ora 20:00

14
MAI

CONCERT DIRTY SHIRT

# rock

Prefectura Brasov

ora 16:00

09
MAI

STOP DESPADURIRILOR !

# manifestare publica

Rockstadt

ora 20:00

09
MAI

CONCERT BUCOVINA

# rock

Halele Sacele

ora 22:00

09
MAI

EXPERIMENT REBORN

# DnB #liquid

Simone

ora 22:00

09
MAI

CACTUS VIRTUOSO

# funk

Louis Club

ora 23:00

08
MAI

SAKADAT SHOW

# techhouse

Pietonala Racadau

ora 16:30

08
MAI

BREAK/STREET PIETONALA

# breakdance #cypher

Colaj Cafe

ora 22

08
MAI

I NEED SOME SPACE

# techhouse

Rockstadt

ora 20:00

08
MAI

CELELALTE CUVINTE

# rock

Tipografia

ora 19:00

08
MAI

RESCRIEREA SECVENTEI

# lansare de carte

Bazar Pub

ora 22:00

08
MAI

ECHOES FROM PAST

# pagan metal

Libraria Okian

ora 18:00

05
MAI

VERNISAJ IMAGINARIUM

# pictura

Ceai Et Caetera

ora 10 - 22

luna
MAI

EXPOZITIE STEFAN MOSCU

# avangardism

Rockstadt

ora 15:00

02
MAI

ROCKSTADT WORKSHOP

# rock

Colaj Cafe

ora 22:00

02
MAI

XPERIMENTAL TONES

# deephouse

Colaj Cafe

ora 22:30

01
MAI

THE WORST GUYS

# funk

# house

Simone

ora 22:00

01
MAI

DJ SCOROMIDE

# house

4rooms

ora 23:00

01
MAI

HORIA / CAHUL

# house

Rockstadt

ora 20:00

01
MAI

DORDEDUH & ALTII

# rock

Goha Studio

ora 23:00

30
APR

FRAT PARTY cu Bibanu

# hiphop

Parc Hidro

ora 14:00

25
APR

BREAKIN CYPHER

# hiphop

# cypher

Times Brasov

ora 23:00

25
APR

SUBCARPATI LA TIMES

# electronice

Trippin Cafe

ora 23:00

25
APR

VINYL SPEED ADJUST & MORE

# house

Simone

ora 22:00

25
APR

REDESCHIDERE SIMONE

# funk

# nu-disco

Bazar Pub

ora 21:00

25
APR

CONCERT BRONX

# hardrock

# glam

Club Ragz

ora 22:00

24
APR

HIPHOP PARTY

# hiphop

# freestyle

Club Ragz

ora 22:00

17
APR

HIPHOP cu SLATE / ZH

# hiphop

Louis

ora 23:00

17
APR

CHARITY PARTY

# house

Ion Caragiale 1

ora 16:30

14
APR

CURSURI STREETDANCE

# breakdance

# streetdance

NewSchool OldSchool

ora 18:00

06
APR

CURSURI BREAKDANCE

# breakdance

Laborazon Maker Space

ora 21:00

04
APR

1 AN DE LABORAZON

# SF

Colegiul Saguna

ora 18:00

03
APR

ESTE MINTEA UMANA ALGORITMIZABILA ?

# filozofie

# conferinta

Laborazon Maker Place

ora 19

27
MAR

EXPOZITIE NIEK HERMANS

# fotografie

# experiment

Cetatea Brasov

ora 18:30

23
MAR

CYPHER LA CETATE

# hiphop

# cypher